|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 342*25*16,6 mm | Tworzywo: | PP |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 334 N (34,1 kg) | Długość całkowita: | 342 mm |
| Długość pracy: | 280 mm | Średnia waga: | 3,68 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 53 * szer. 25 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Laser | Kod HS: | 3926909090 |
| MOQ: | 5000szt | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa są jednym ze sposobów manipulowania oczywistymi urządzeniami zaprojektowanymi do
zapewnienie weryfikowalnych dowodów nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej uczciwości
W przeciwieństwie do uszczelnień kablowych koncentruje się na środowiskowym uszczelniania plastikowych uszczelnień bezpieczeństwa priorytetowo
audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
Produkty farmaceutyczne, energetyka i organy celne
wykonany z wkładu PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra
drukowanie logo identyfikacyjnego firmy i numeracji seryjnej, takich jak kody kreskowe lub kody QR.
Mamy różne plastikowe uszczelki o łącznej długości od 180 mm do 700 mm dla Państwa wyboru.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu logo koloru lub tekstu do drukowania, abyśmy mogli zrobić wgląd układu dla odniesienia
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 342*25*16,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS340W |
| Materiał | PP |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 334 N (34,1 KG) |
| Całkowita długość | 342 mm |
| Długość pracy | 280 mm |
| Średnia waga | 30,68 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 53 * W 25 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| Kod HS | 3926909090 |
| MOQ | 5000 sztuk |
Szczegóły opakowania:100 sztuk na torebkę, 2000 sztuk na karton
Wielkość pudełka:45*27*43 cm
Waga brutto:7.2 kg
Waga netto:60,8 kg
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, paczki gastronomiczne, pudełka, torby z zipem, odzież i inne aplikacje uszczelniające.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284