|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 342*25*16,6 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 334 N (34,1 KG) | Συνολικό μήκος: | 342 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 280 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 30,68 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 53 * W 25 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | Κωδικός HS: | 3926909090 |
| MOQ: | 5000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 342*25*16,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Υλικό | PP |
| Δυνατότητα τράβηξης | 334 N (34,1 KG) |
| Συνολικό μήκος | 342 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 280 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 30,68 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 53 * W 25 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
Πληροφορίες συσκευασίας:100 τεμάχια ανά σακούλα, 2000 τεμάχια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί:45*27*43 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:7.2 KG
Καθαρό βάρος:60,8 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα και άλλες εφαρμογές σφράγισης ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284