|
Productdetails:
|
| Maat: | 38.2*29.75*10.04 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 14.3 KN (1459,18 kgf) | Kabeldiameter: | 5,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 38 * 29 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | 4,3 KN treksterkte kabelzegel |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 38.2*29.75*10.04 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC501 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
| Treksterkte | 14.3 KN (1459,18 kgf) |
| Kabeldiameter | 5.0 mm |
| Markeergebied | 38*29 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Verpakking: 100 stuks per zak, 500 stuks per doos (draad met een blootgestelde lengte van 30 cm)
Doos Grootte: 39*30*16 cm
GW: 31,40 KG NW: 30,90 KG
Logistieke containers, tankwagens, bestelwagens, olie en gas en verpakkingsindustrie.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284