|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 38.2*29.75*10.04 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 14.3 KN (1459,18 kgf) | Διάμετρος καλωδίου: | 5,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 38 * 29 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | 4.3KN Τραβήξτε στενή σφραγίδα καλωδίου,50 |
||
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 38.2*29.75*10.04 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 14.3 KN (1459,18 kgf) |
| Διάμετρος καλωδίου | 50,0 mm |
| Ετικέτες | 38*29mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Συσκευή: 100pcs/bag, 500pcs/carton (σύρμα εκτεθειμένου μήκους 30 cm)
Μέγεθος: 39*30*16 cm
GW: 31,40 KG NW: 30,90 KG
Λογιστικά εμπορευματοκιβώτια, δεξαμενόπλοια, φορτηγά φορτηγών, βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου και συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (10,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%).Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας..
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284