|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*22*6 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 1,0 KN (102 kg) | Kabeldiameter: | 1,5 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*22mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26*22*6 mm |
| Plaats van oorsprong | China Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC101 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
| Treksterkte | > 1,0 KN (102 kg) |
| Kabeldiameter | 1.0 mm |
| Markeergebied | 26 x 22 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284