|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 1,0 KN (102 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC101 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, Γαλβανισμένο ατσάλινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >1.0 KN (102 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.0mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26*22mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός ασφάλισης με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284