|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*25*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 395 N (40,3 kg) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 295 mm | Gemiddeld gewicht: | 5.46 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | VS-PS300FT, VS-PS500FT |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 395N - Afdichtingen van aanhangwagens van kunststof,Afdichtingen voor aanhangwagens van PP-plastic |
||
Hoogbeveiligd plastic zegel ontworpen voor logistiek, transport en containerbeveiliging.
Plastic veiligheidszegels zijn eenmalige, manipulatie-indicatieve hulpmiddelen die zijn ontworpen om
verifieerbaar bewijs te leveren van ongeautoriseerde toegang in toeleveringsketens met hoge integriteit
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op omgevingsafdichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek,
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder. Het zegel-label ondersteunt laser
drukken van bedrijfsidentificatie, logo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse ontwerpen van plastic zegels met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons alstublieft uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of te bedrukken tekst weten, zodat we een lay-outvoorbeeld kunnen maken ter referentie.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 400×25×7,8 mm |
| Plaats van Herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GEUINE |
| Modelnummer | US-PS400FT |
| Materiaal | PP, Roestvrij Staal |
| Treksterkte | 395 N (40,3 KG) |
| Totale Lengte | 400 mm |
| Werklengte | 285 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 7,18 g / stuk |
| Markeergebied | L 46×B 30 mm |
| Andere Series | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| HS Code | 3926909090 |
100 stuks/zak, 2500 stuks/doos
Afmetingen doos: 56×39×30 cm
Brutogewicht: 15,4 KG
Nettogewicht: 14,8 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare veiligheidsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding- en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284