|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, PE | χρήση: | τσάντα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 156,8N (16,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 17.2*2.8*1.0 εκατοστά |
| Μέσο Βάρος: | 80,66 g / σετ | πλάτος χειριστή: | 20 χλστ |
| Εφαρμογή: | Πακέτο | Προσαρμογή: | Διαθέσιμος |
| Χρώμα: | Φυσικός | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικό χειριστήριο μεταφοράς Προσαρμόσιμο,8.66g πλαστική λαβή μεταφοράς |
||
Η λαβή πλαστικού μπουκαλιού είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs, και το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές για να διασφαλίζει ότι η συσκευασία παραμένει ασφαλής κατά τη μεταφορά.
Διατίθεται σε διαμορφώσεις 1 πακέτου, 2 πακέτων, 3 πακέτων, 4 πακέτων, 6 πακέτων και 8 πακέτων. Συμβατό με διαμέτρους λαιμού μπουκαλιού 28mm, 30mm και 38mm. Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα με αντιστοίχιση κωδικού Pantone (MOQ 10.000 τεμάχια ανά χρώμα). Πρόσθετες υπηρεσίες περιλαμβάνουν εκτύπωση θερμικού χαρτιού για γραμμικούς κώδικες και μεταξοτυπία για λογότυπα.
Επιλογές συσκευασίας: 25 τεμ/δέσμη, 50 τεμ/δέσμη, ή χύμα συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο.
Για τη σωστή επιλογή λαβής, παρακαλούμε δώστε τις μετρήσεις της μέγιστης διαμέτρου λαιμού μπουκαλιού, της ελάχιστης διαμέτρου και της διαμέτρου του μπουκαλιού.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό (PE) |
| Χρήση | Τσάντα |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Εμπορικό Σήμα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CHD20X175 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >294N (30,0 KG) |
| Συνολικό Μέγεθος | 17,2*2,8*1,0 εκ. |
| Μέσο Βάρος | 8,66 g / σετ |
| Πλάτος Λαβής | 20 mm |
| Εφαρμογή | Συσκευασία |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Φυσικό |
| MOQ | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Χονδρική συσκευασία για φορητές πλαστικές χάρτινες λαβές χαρτοκιβωτίων. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για δωρεάν δείγματα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων ειδών ασφαλείας μιας χρήσης, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, αυτοκόλλητων void, δεμάτων καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και άλλων αξεσουάρ. Αυτά τα προϊόντα εξυπηρετούν τις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας.
Το "Jizhen" αντιπροσωπεύει την υπέρτατη ειλικρίνεια και την εξαιρετικά γνήσια ποιότητα, που αποτελούν τη βάση της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης των πελατών μας.
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ιδρύθηκε το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Το γραφείο μας απασχολεί 1-4 άτομα.
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεμάτων καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και αυτοκόλλητων void. Παρέχουμε γρήγορους χρόνους απόκρισης για να καλύψουμε τις απαιτήσεις των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Ομιλούμενη Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284