|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*19*15,5 mm | Υλικό: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 103 N (10,5 KG) | Συνολικό μήκος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 180 mm | Μέσο Βάρος: | 10,9 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 26*W 18 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 250 χιλιοστών πλαστικές σφραγίδες,Πλαστικές σφραγίδες σφραγίσματος 103N,103 N Δυνατότητα τράβηξης |
||
Πλαστική σφραγίδα υψηλής ασφάλειας σχεδιασμένη για προστασία από παραβίαση σε διάφορες βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές μιας χρήσης που προστατεύουν από παραβίαση, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά, την ενέργεια και την τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση
με λέιζερ του αναγνωριστικού λογότυπου της εταιρείας και αρίθμηση σειράς, όπως γραμμικό κώδικα ή κώδικα QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 250×19×15.5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS250B |
| Υλικό | PP, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 103 N (10.51 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 250 mm |
| Μήκος Εργασίας | 180 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 1.9 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 26×Π 18 mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγισμα Σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή Σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Πλαστική Σφραγίδα Ασφαλείας PP ABS 250mm με Αρίθμηση Σειράς με Λέιζερ
Συσκευασία: 500 τεμ./σακούλα, 5000 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 50×42×35 cm
Μεικτό Βάρος: 10.60 KG
Καθαρό Βάρος: 9.50 KG
Logistics μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultragenuine, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284