|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 38,6*18,5*25,6 mm | Tworzywo: | komputer, ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna pieczęć bezpieczeństwa | Funkcja: | Skręcanie mocno |
| Średnia waga: | 4,236 g/szt | Dopasowana średnica drutu: | < 1,80 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 22*16mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Wypłacone z góry uszczelki liczników prądu trwałe,Pieczęć laserowo drukowalna licznika mocy |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym dla liczników użyteczności publicznej (elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych.Wyposażone w mechanizm zamknięcia szczelnego i układ zatrzymywania na podstawie kotwiczenia, taka konstrukcja zapewnia ochronę przed naruszeniami, długoterminową trwałość i płynną integrację z inteligentną infrastrukturą pomiarową.
Wykonany z przezroczystego PC lub ABS, odpornego na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i korozję chemiczną.Znaczniki pieczęci mogą być drukowane laserowo z nazwą firmy, logo, numer seryjny, kod kreskowy lub kod QR.
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 38.6*18.5*25.6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-TMS01B |
| Materiał | PC, ABS |
| Poziom | Środkowa pieczęć zabezpieczająca |
| Średnia waga | 4.236 g / pc bez drutu |
| Obszar oznaczalny | 22*16 mm |
| Średnica drutu uszczelniającego | Nieprzekraczające 1,8 mm |
| Drukowanie | Laserowe |
| Cechy | Niewykluczone |
| Mechanizm | Włókna skręcające |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
US-TMS01B Plast ABS Rotor Twist Water Gas Meter Plastyczna pieczęć zabezpieczająca
Miernik wody, licznik energii elektrycznej, licznik gazu i wszelkie inne urządzenia liczące
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, od 2021 roku. Sprzedajemy do Azji Południowo-Wschodniej (20.00%), Ameryki Północnej (20.00%), Europy Północnej (15.00%), Ameryki Południowej (10.00%), Środkowego Wschodu (10.00%),Rynek krajowy (10.00%), Afryka (10.00%), Oceania (5.00%).
Pieczęcie zabezpieczające, pieczęcie pojemnika, uchwyty butelki, wiązanie kablowe z nylonu, naklejki do pustego miejsca
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284