|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 38,6*18,5*25,6 mm | Malzeme: | Bilgisayar, ABS |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge Güvenlik Mührü | Özellik: | Sıkı Büküm |
| Ortalama Ağırlık: | 4.236 gr/adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,80 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 22*16mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Ön Ödemeli Elektrik Sayacı Mühürleri Dayanıklı,Lazer Yazdırılabilir Güç Sayacı Mühürü |
||
Plastik Sayaç Mührü, elektrik, su, gaz sayaçları ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış gösterge niteliğinde bir güvenlik mühürleme çözümüdür. Çevirmeli kilitleme mekanizması ve tabana monte tutma sistemi ile bu tasarım, kurcalamaya karşı koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı sayaç altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona karşı dayanıklı şeffaf PC veya ABS'den yapılmıştır. Çevirmeli veya tabana bastırmalı tasarımla kurulum için alet gerektirmez. Mühür etiketleri şirket adı, logo, seri numarası, barkod veya QR kodu ile lazer baskılı olabilir.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 38.6*18.5*25.6 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-TMS01B |
| Malzeme | PC, ABS |
| Seviye | Gösterge niteliğinde güvenlik mührü |
| Ortalama Ağırlık | 4.236 g / adet tel olmadan |
| İşaretlenebilir Alan | 22*16 mm |
| Mühürleme Teli çapı | 1.8 mm'den az |
| Baskı | Lazer |
| Özellik | Kurcalamaya Karşı Dayanıklı |
| Mekanizma | Tel Çevirmeli |
| MOQ | 5000 adet |
| HS Kodu | 3926909090 |
US-TMS01B Plastik ABS Rotor Çevirmeli Su Gaz Sayacı Plastik Güvenlik Mührü
Su sayacı, elektrik sayacı, gaz sayacı ve diğer tüm ölçüm ekipmanları
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargosu, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanan konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz çıkartmalar, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçeklik anlamına gelir!
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri faaliyet gösteriyoruz. Güneydoğu Asya (%20.00), Kuzey Amerika (%20.00), Kuzey Avrupa (%15.00), Güney Amerika (%10.00), Orta Doğu (%10.00), İç Pazar (%10.00), Afrika (%10.00), Okyanusya (%5.00)'ya satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Güvenlik mühürleri, konteyner mührü, şişe kolları, naylon kablo bağı, geçersiz çıkartmalar
Konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik mührü, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe kolları, geçersiz çıkartmalar gibi güvenlik mühürlerini üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz, müşterinin ihtiyaçlarına hızlı tepki vererek ve satış sonrası hizmetler sunarak.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284