|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 23,2*19*22mm | Tworzywo: | PC+ABS/ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Rozmiar całkowity: | 23,2*19*22mm |
| Średnia waga: | 1,69 g/szt | Dopasowana średnica drutu: | < 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 18,5*8,0 mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Plomby Liczników Elektrycznych Drukowane Laserowo,18.5*8.0mm Plomby Liczników Elektrycznych |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym dla liczników użyteczności publicznej (elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych.Wyposażone w mechanizm zamknięcia szczelnego i układ zatrzymywania na podstawie kotwiczenia, taka konstrukcja zapewnia ochronę przed naruszeniami, długoterminową trwałość i płynną integrację z inteligentną infrastrukturą pomiarową.
Zbudowany z przezroczystych materiałów PC lub ABS, odporny na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i korozję chemiczną.Brak narzędzi wymaganych do montażu z konstrukcją szczelnej lub kotwicowej prasy. Znak pieczęci może być drukowany laserowo z nazwą firmy, logo, numerem seryjnym, kodem kreskowym lub kodem QR.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Tytuł | Mini Twist Tight Tamper Proof Security Plastic Taxi Meter Seal |
| Materiał | PC+ABS / ABS |
| Nieruchomości | Środkowa pieczęć zabezpieczająca |
| Ogólny rozmiar | 23.2*19*22 mm |
| Średnia waga | 10,69 g / pc |
| Prężnica drutu dopasowana | < 1,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 18.5*8.0 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Nazwa firmy, logo, kod QR, kod kreskowy, numer seryjny laserem |
| Pakiet | 100 sztuk / worek 5000 sztuk / karton Wielkość kartonu: 48*35*27 cm GW: 11,9 kg NW: 11,1 KG |
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284