|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 23.2*19*22 mm | Υλικό: | PC+ABS / ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Συνολικό μέγεθος: | 23.2*19*22 mm |
| Μέσο Βάρος: | 10,69 g / pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 18.5*8.0 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ηλεκτρικών μετρητών που τυπώνονται με λέιζερ,18.5*8.0mm Σφραγίδες ηλεκτρικών μετρητών |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίσματος ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό.Με μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα συγκράτησης με βάση την άγκυρα, η σχεδίαση αυτή εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευασμένο από διαφανή υλικά PC ή ABS, προσφέροντας αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, τις ακραίες θερμοκρασίες και τη χημική διάβρωση.Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση με σχεδιασμό στενών από στροφή ή αγκυροβολητήραΗ ετικέτα σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, το λογότυπο, τον σειριακό αριθμό, τον barcode ή τον QR code.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τίτλος | Μίνι στροφή Σφιχτό Ασφάλεια Ασφάλεια Πλαστικό μετρητή ταξί σφραγίδα |
| Υλικό | PC+ABS / ABS |
| Ιδιοκτησία | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Συνολικό μέγεθος | 23.2*19*22 mm |
| Μέσο βάρος | 10,69 g / pc |
| Διαμετρήτης συρματόσχοινου | < 1,8 mm |
| Ετικέτες | 18.5*8.0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, QR κωδικός, γραμμικός κωδικός, σειριακός αριθμός με λέιζερ |
| Πακέτο | 100 τεμάχια / σακούλα 5000 τεμάχια / κουτάκι Μέγεθος: 48*35*27 cm GW: 11,9 KG ΝΔ: 11,1 KG |
Μετρητής νερού, ηλεκτρομετρητή, μετρητή αερίου και κάθε άλλο εξοπλισμό μέτρησης κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284