|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 23,2*19*22mm | Malzeme: | PC+ABS / ABS |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Genel boyut: | 23,2*19*22mm |
| Ortalama Ağırlık: | 1,69 g / adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 18,5*8,0mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Elektrik sayacı mühürleri lazer basılı,18.5*8.0mm Elektrikli sayaç mühürleri |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Dönen sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi, bu tasarım, taklit edilemez koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
Şeffaf PC veya ABS malzemelerinden yapılmış, UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklı.Dönüş sıkı veya demir baskı tasarımı ile montaj için araç gerekmez. Mühür etiketi, şirket adı, logo, seri numarası, barkod veya QR kodu ile lazerle basılabilir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Başlık | Mini Twist Sıkı Tamper Proof Güvenlik Plastik Taksi Meter Mühürü |
| Malzeme | PC+ABS / ABS |
| Mülkiyet | Önerel güvenlik mührü |
| Toplam Boyut | 23.2*19*22 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.69 g / pc |
| Eşleştirilebilir Tel Diametri | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 18.5*8.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Şirket adı, logo, QR kodu, barkod, lazerle seri numarası |
| Paket | 100 adet / torba 5000 adet / karton Karton Boyutu: 48*35*27 cm GW: 11.9 KG NW: 11.1 KG |
Su sayıcısı, elektrik sayıcısı, gaz sayıcısı ve diğer ölçüm cihazları vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284