|
Productdetails:
|
| Maat: | 26.8*14,5*12,4 mm | Materiaal: | Ijzer 45, ABS, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.79 KN (284,69 KG) | Kabeldiameter: | 1,80 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*7 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26.8*14,5*12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC181A |
| Materiaal | Eisen 45, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.79 KN (284,69 KG) |
| Kabeldiameter | 1.80 mm |
| Markeergebied | 26*7 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Eenmalig trekken strak 1,8 mm zeshoekige beveiligingsdraad Plastic kabel afdichting (draad blootgestelde lengte 30cm)
Verpakking:100 stuks per zak, 1000 stuks per doos
Afmeting van de doos:33 x 26 x 22 cm
Bruto gewicht:15.80 kg
Nettogewicht:15.40 kg
Transport logistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding en meer.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Onze primaire markten zijn binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%),Zuid-Amerika (2.00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%).
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden:FOB, CFR, CIF, EXW, DDU, Express
Aanvaarde betalingsvaluta:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbaar betaaltype:T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal gesproken:Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284