|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 260,8*14,5*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 ΚΛ) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,80 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*7 χιλ. | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26,8*14,5*12,4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC181A |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,79 KN (284,69 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,80 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26*7 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Μίας χρήσης σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό με εξαγωνικό σχήμα και μηχανισμό σφιξίματος 1,8mm (μήκος εκτεθειμένου καλωδίου 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 1000 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33*26*22cm
Μεικτό βάρος: 15,80 KG
Καθαρό βάρος: 15,40 KG
Λογιστική μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και άλλα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μίας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στη βιομηχανία logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultra-genuine, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, από το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν την Εγχώρια Αγορά (37,00%), τη Βόρεια Αμερική (22,00%), τη Μέση Ανατολή (16,00%), την Αφρική (10,00%), τη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), τη Νότια Αμερική (2,00%), την Ανατολική Ασία (1,00%), τη Δυτική Ευρώπη (1,00%), τη Νότια Ευρώπη (1,00%), την Κεντρική Αμερική (1,00%), τη Βόρεια Ευρώπη (1,00%), την Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Το γραφείο μας απασχολεί περίπου 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δέματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλόνων εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284