|
Productdetails:
|
| Maat: | 26.8*18,8*11 mm | Materiaal: | Zink, gegalvaniseerd staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 2,74 KN (280 kg) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 22 × 12,5 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 26,8*18,8*11 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC183 |
| Materiaal | Zink, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | >2,74 KN (280 KG) |
| Kabeldiameter | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied | 22*12,5 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekband sluitmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Pakket: 100 stuks/zak, 1000 stuks/doos (blootgestelde kabellengte 30 cm)
Afmetingen doos: 33*33*16 cm
Brutogewicht: 22,80 KG
Nettogewicht: 22,20 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Onze marktverdeling: Binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Totaal kantoorpersoneel: 1-4 personen.
Veiligheidszegels, Plastic flessenhandgrepen, Nylon kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen, void stickers met snelle reactie om aan de behoeften van de klant te voldoen en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerde betalingstypes: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284