|
Productdetails:
|
| Maat: | 38.6*18.5*25.6 mm | Materiaal: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Niveau: | Indicatief veiligheidszegel | Gemiddeld gewicht: | 4.236 g / pc zonder draad |
| Markeerbaar gebied: | 22*16 mm | Afdichtingsdraaddiameter: | met een breedte van niet meer dan 10 mm |
| Afdrukken: | Laser | functie: | Duidelijke stamper |
| Mechanisme: | Draad draaien strak | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Elektrische meterzegels met hoge sterkte,Elektrische meterzegels - fraudebestendig |
||
De Plastic Meter Zegel is een indicatieve beveiligingsoplossing ontworpen voor energiemeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur, met een draai-vast sluitmechanisme en een anker-gebaseerd retentiesysteem. Dit innovatieve ontwerp zorgt voor diefstal-bewijs bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in slimme meetinfrastructuur.
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 38,6*18,5*25,6 mm |
| Plaats van Herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-TMS01B |
| Materiaal | PC, ABS |
| Niveau | Indicatieve beveiligingszegel |
| Gemiddeld Gewicht | 4,236 g / stuk zonder draad |
| Markeerbaar Gebied | 22*16 mm |
| Diameter Afsluitdraad | minder dan 1,8 mm |
| Laser | |
| Functie | Diefstal Bewijs |
| Mechanisme | Draad Twist Vast |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
US-TMS01B Plastic ABS Rotor Twist Water Gas Meter Plastic Beveiligingszegel Pakket: 100 stuks/zak, 2500 stuks/doos. Doos Afmetingen: 48*35*26 cm. GW: 11,53 KG. NW: 10,59 KG.
Watermeter, elektriciteitsmeter, gasmeter en andere meetapparatuur, etc.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in Xiaoshan district, Hangzhou City in China. Het bedrijf biedt met name diverse wegwerpbare beveiligingszegelproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021, verkopen aan Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingszegels, containerzegel, flessenhandvatten, nylon kabelbinder, void stickers
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container boutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandvatten, void stickers met snelle reactie om aan de behoeften van de klant te voldoen en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Levering
Geaccepteerde Betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd Betaaltype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken Talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284