|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 38,6*18,5*25,6 mm | Malzeme: | PC,ABS |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Ortalama Ağırlık: | 4.236 g/adet telsiz |
| İşaretlenebilir Alan: | 22*16mm | Sızdırmazlık Teli çapı: | 1,8 mm'den az |
| Yazdır: | Lazer | Özellik: | Kurcalama |
| Mekanizma: | Tel Büküm Sıkı | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Yüksek Mukavemetli Elektrik Sayacı Mühürleri,Elektrik Sayacı Mühürleri |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Çeviri sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi ileBu yenilikçi tasarım, taklit edilemez koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegre olmayı sağlar.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 38.6*18.5*25.6 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-TMS01B |
| Malzeme | PC, ABS |
| Seviye | Önerel güvenlik mührü |
| Ortalama Ağırlık | 4.236 g / pc kablosuz |
| İşaretlenebilir Alan | 22*16 mm |
| Sıfırlama telinin çapı | 1,8 mm'den az |
| Yazdır | Lazer |
| Özellik | Dönüştürülme Belli |
| Mekanizm | Tel bükülmüş. |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
US-TMS01B Plastik ABS Rotor Twist Su Gaz Meter Plastik Güvenlik Mühürü Paketi: 100 adet/çanta, 2500 adet/karton. Karton Boyutu: 48*35*26 cm. GW: 11.53 KG. NW: 10.59 KG.
Su sayıcısı, elektrik sayıcısı, gaz sayıcısı ve diğer ölçüm cihazları vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284