|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*22*6 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 5.1 KN (520,4 kg) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*22mm | Blootgestelde kabellengte: | 250 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26*22*6 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC181 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Gegalvaniseerd Staaldraad |
| Treksterkte | 5,1 KN (520,4 KG) |
| Kabeldiameter | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied | 26*22 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 250 mm (standaard) |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stukken |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284