|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*22*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 5,1 KN (520,4 KG) | Średnica kabla: | 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*22mm | Odsłonięta długość kabla: | 250 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 26*22*6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC181 |
| Materiał | Stop aluminium, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5,1 KN (520,4 KG) |
| Średnica kabla | 1,8 mm |
| Obszar znakowania | 26*22 mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 250 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dokręcaniem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284