|
Productdetails:
|
| Maat: | 255*14*12,4 mm | Materiaal: | Ijzer 45, ABS, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.8 KN (285,7 kg) | Kabeldiameter: | 1,80 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*7 mm | Blootgestelde kabellengte: | 185 mm (standaard) |
| Totale lengte: | 255 mm | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 255*14*12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC182A |
| Materiaal | Eisen 45, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.8 KN (285,7 kg) |
| Kabeldiameter | 1.80 mm |
| Markeergebied | 26*7 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 185 mm (standaard) |
| Algemene duur | 255 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Eenmalig trekken strak 1,8 mm zeshoekig beveiligingsdraad Plastic kabel afdichting (totale lengte 25cm)
Verpakking: 100 stuks per zak, 1000 stuks per doos
Doosgrootte: 33*26*22cm
GW: 16,60 kg.
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021 verkopen we aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
Altijd een pre-productie monster vóór massaproductie; Altijd definitieve inspectie vóór verzending;
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering; Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Aanvaardbare betalingsvorm: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal,- Western Union; Taal gesproken: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284