|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 255*14*12,4mm | Malzeme: | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,8 KN (285,7kg) | Kablo çapı: | 1,80mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*7mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 185 mm (varsayılan) |
| Toplam Uzunluk: | 255 mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 255*14*12,4 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC182A |
| Malzeme | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 2.8 KN (285.7 KG) |
| Kablo çapı | 1.80 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*7 mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 185 mm (varsayılan) |
| Toplam Uzunluk | 255 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
Tek kullanımlık çekme sıkı 1.8mm Altgen Güvenlik Tel Plastik Kablo Dükkanı (toplam uzunluğu 25cm)
Paket: 100pcs/bag, 1000pcs/carton
Karton Boyutu: 33*26*22cm
GW: 16.60 KG.
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Yerel piyasaya (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%), Güney Amerika (2.00%),Doğu Asya (1).00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%), Güney Asya (0.00%), Okyanusya (0.00%).Ofisimizde toplam 1-4 kişi var..
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; her zaman nakliye öncesi nihai denetim;
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat; Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul edilen ödeme türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal,Western UnionKonuşulan dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284