|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 255*14*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.8 KN (285,7KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,80 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*7 χιλ. | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 185 mm (προεπιλεγμένο) |
| Συνολικό μήκος: | 255 χιλ. | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 255*14*12,4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC182A |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,8 KN (285,7 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,80 mm |
| Περιοχή σήμανσης | 26*7 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 185 mm (προεπιλογή) |
| Συνολικό μήκος | 255 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Μίας χρήσης σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό με εξαγωνική ασφάλεια, 1,8mm, τύπου pull tight (συνολικό μήκος 25cm)
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 1000 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33*26*22cm
Μεικτό βάρος: 16,60 KG | Καθαρό βάρος: 15,80 KG
Εφοδιαστική μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη προστασίας ασφαλείας μίας χρήσης όπως σφραγίδες κοντέινερ, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλώντας στην εγχώρια αγορά (37,00%), τη Βόρεια Αμερική (22,00%), τη Μέση Ανατολή (16,00%), την Αφρική (10,00%), τη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), τη Νότια Αμερική (2,00%), την Ανατολική Ασία (1,00%), τη Δυτική Ευρώπη (1,00%), τη Νότια Ευρώπη (1,00%), την Κεντρική Αμερική (1,00%), τη Βόρεια Ευρώπη (1,00%), την Ανατολική Ευρώπη (1,00%), τη Νότια Ασία (0,00%), την Ωκεανία (0,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δέματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών κοντέινερ, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union. Ομιλούμενη γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284