|
Productdetails:
|
| Maat: | 200*25*6,0 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 160 N (16,32 KG) | Totale lengte: | 200 mm |
| Werklengte: | 132 mm | Gemiddeld gewicht: | 2.19 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38*W 20 mm | Andere serie: | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Afmeting | 200*20*6,4 mm |
| Plaats van herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS200R |
| Materiaal | PP, Roestvrij Staal |
| Treksterkte | 154 N (15,7 KG) |
| Totale lengte | 200 mm |
| Werkende lengte | 140 mm |
| Gemiddeld gewicht | 2,19 g / stuk |
| Markeergebied | L 48*B 20 mm |
| Andere series | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser |
| HS-code | 3926909090 |
200 stuks / zak, 5000 stuks / doos
Afmetingen doos: 53*33*29 cm
GW: 11,95 KG | NW: 10,95 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbeveiligingsartikelen zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, begonnen in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284