|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 183*15*6,8 mm | Υλικό: | PP, ABS, Ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 50N | Συνολικό μήκος: | 183 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 168 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 10,06 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | 1/2 R 4,2 mm | Άλλες σειρές: | Οχι |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποδεικνύουν την παραβίαση και είναι σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει
εκτύπωση με λέιζερ του λογότυπου αναγνώρισης της εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | US-PS183 Mini Pull Tight Στρογγυλή Πλαστική Σφραγίδα Ασφαλείας Ανθεκτική στην Παραβίαση για Ηλεκτρικό Μετρητή |
| Υλικό | PP ABS με ένθετο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 69 N |
| Συνολικό μήκος | 183 mm |
| Μήκος εργασίας | 168 mm |
| Διάμετρος στελέχους | 1.33 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 1.06 g ανά τεμάχιο |
| Περιοχή σήμανσης | 1/2 R4.2 mm |
| Μηχανισμός σφράγισης | Μηχανισμός σφράγισης τύπου pull tight |
| Διαθέσιμα χρώματα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Προσαρμοσμένη εκτύπωση | Όνομα εταιρείας και αριθμός σειράς με λέιζερ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284