|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 230*18*10,5 mm | Υλικό: | PA |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 115 N (11,73 KG) | Συνολικό μήκος: | 230 mm |
| Μήκος εργασίας: | 150 χλστ | Μέσο Βάρος: | 10,44 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 25*W 18 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Σφραγίδα από πλαστικό νάιλον υψηλής ασφάλειας, σχεδιασμένη για την προστασία αποσκευών και τσαντών, συνολικού μήκους 230 mm.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 230 × 18 × 10,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | ΥΠΕΡΑΓΝΩΜΕΝΟ |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Υλικό | ΠΑ (Νάιλον) |
| Δυνατότητα τράβηξης | 115 N (11,73 KG) |
| Συνολικό μήκος | 230 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 150 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 10,44 g / κομμάτι |
| Περιοχή σήμανσης | L 25 × W 18 mm |
| Ειδικότητα | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
230 mm Μία φορά ασφαλείας Nylon πλαστική σφραγίδα σακούλα για βαλίτσα
Συσκευή:200 κομμάτια ανά σακούλα, 10.000 κομμάτια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί:52 × 35 × 48 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:16.50 κιλά
Καθαρό βάρος:14.40 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχεία παράδοση, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα τροφοδοσίας, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ που εφαρμόζονται στη εφοδιαστική, στα εμπορευματοκιβώτια, στο αεροπορικό φορτίο, στις τραπεζικές, πετρελαϊκές και φυσικές μεταφορές,ρούχαΤο Jizhen υποδηλώνει την απόλυτη ειλικρίνεια, την υπερ-αληθινότητα - αυτό ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%).
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες δοχείων, λαβές μπουκαλιών, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες βρόγχων δοχείων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεσμούς καλωδίων νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284