|
Productdetails:
|
| Maat: | 230*18*10,5 mm | Materiaal: | PA |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 115 N (11,73 KG) | Totale lengte: | 230 mm |
| Werklengte: | 150 mm | Gemiddeld gewicht: | 1.44 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 25*W 18 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
Hoogbeveiligd nylonplastic zegel ontworpen voor bagage en tassenbescherming met een totale lengte van 230 mm.
Plastic beveiligingszegels zijn eenrichtingszegels die manipulatie detecteren en zijn ontworpen om
verifieerbaar bewijs te leveren van ongeautoriseerde toegang in toeleveringsketens met hoge integriteit
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op milieudichting, leggen plastic beveiligingszegels de nadruk op
controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic beveiligingszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor de blokkeercilinder. Het zegellabel ondersteunt laser
afdrukken van bedrijfsidentificatie, logo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse ontwerpen van plastic zegels met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of tekst die gedrukt moet worden weten, zodat we een lay-outvoorbeeld ter referentie kunnen maken.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 230×18×10,5 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRAGENUINE |
| Modelnummer | US-PS230B |
| Materiaal | PA (Nylon) |
| Treksterkte | 115 N (11,73 KG) |
| Totale lengte | 230 mm |
| Werklengte | 150 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1,44 g / stuk |
| Markeergebied | L 25×B 18 mm |
| Functie | Aantrekbare sluiting |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Hitteprint | |
| HS-code | 3926909090 |
230 mm eenmalig beveiligingszegel van nylonplastic voor bagage
Pakket: 200 stuks per zak, 10.000 stuks per doos
Afmetingen doos: 52×35×48 cm
Brutogewicht: 16,50 KG
Nettogewicht: 14,40 KG
Transportlogistiek, expreslevering, postpakketten, bankwezen, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding en diverse industriële toepassingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbeveiligingszegelproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistieke, scheepscontainer-, luchtvracht-, bank-, olie- en gastransport-, kleding- en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuine - dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, begonnen in 2021, verkopen aan Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen op ons kantoor.
Beveiligingszegels, containerzegels, flessenhandgrepen, nylon kabelbinders, void stickers
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284