|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 230*18*10,5mm | Malzeme: | 1656L |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 115 N (11,73 KG) | Toplam Uzunluk: | 230 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 150mm | Ortalama Ağırlık: | 1,44 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 25*G 18 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
Bagaj ve çanta koruması için tasarlanmış yüksek güvenlikli naylon plastik mühür, toplam uzunluğu 230 mm.
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 230×18×10,5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRAGENUINE |
| Model Numarası | US-PS230B |
| Malzeme | PA (Naylon) |
| Çekim Gücü | 115 N (11.73 KG) |
| Toplam Uzunluk | 230 mm |
| Çalışma süresi | 150 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.44 g / parça |
| İşaretleme Alanı | L 25×W 18 mm |
| Özellik | Sıkı mühürlemeyi çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
230mm Tek seferlik Güvenlik Naylon Plastik Çanta Dükkanı
Paket:Çanta başına 200 parça, karton başına 10.000 parça
Karton Boyutu:52x35x48 cm
Brüt ağırlık:16.50 KG
Net Ağırlık:14.40 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres teslimat, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketleri, kutular, fermuar çantaları, giyim ve çeşitli endüstriyel uygulamalar.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartıcıları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir - müşteri hizmetimize başladığımız şey budur!
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284