|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | Dł.81,4*szer.52,3*21,3mm | Tworzywo: | Stal niskowęglowa, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | > 20 koron | Średnica śruby: | 8,0 mm |
| Masa jednostkowa: | 57,2 g | Obszar do zaznaczenia: | 30*18mm |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały | Wydrukować: | Laser |
| MOQ: | 5000 szt | OEM: | Do przyjęcia |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Wytrzymałość silnika,Biała pieczęć śruby ciężarówki |
||
| Wielkość | L81,4*W52,3*21,2 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CBS05 |
| Materiał | Stal niskoemisyjna, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 26,7KN (2,724.5 kg) |
| Średnica węgla | 80,0 mm |
| Masę jednostkową | 560,95 g |
| Obszar oznaczalny | 22.5*12,0 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 5000 sztuk |
| OEM | Przystępne. |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284