|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | U81,4*G52,3*21,3 mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 20 KN | Cıvata Çapı: | 8.0 mm |
| Birim ağırlığı: | 57,2 gr | İşaretlenebilir Alan: | 30*18 mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| Adedi: | 5000 adet | Oem: | Kabul edilebilir |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Kamyon Cıvata Mühürü Yüksek Dayanıklılık,Beyaz Kamyon Cıvata Mühürü |
||
| Boyut | L81.4*W52.3*21.2 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS05 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >26,7KN (2,724.5 kg) |
| Bolt çapı | 8.0 mm |
| Birim ağırlığı | 56.95 g |
| İşaretlenebilir Alan | 22.5*12.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 5000 adet |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284