|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | Υ81,4*Π52,3*21,3 χλστ | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 20 KN | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 57,2 γρ | Αξιοσημείωτη περιοχή: | 30*18 χλστ |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| MOQ: | 5000 ΤΕΜ | Oem: | Δεκτός |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα βρόγχου φορτηγού υψηλή αντοχή,Λευκή σφραγίδα για φορτηγό |
||
| Μέγεθος | Μ81,4*Π52,3*Υ21,2 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Εμπορικό Σήμα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CBS05 |
| Υλικό | Χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >26,7KN (2.724,5kg) |
| Διάμετρος μπουλονιού | 8,0 mm |
| Βάρος μονάδας | 56,95 g |
| Επιφάνεια σήμανσης | 22,5*12,0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 5000 τεμ. |
| OEM | Αποδεκτό |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284