|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 214*17,52*17,4 mm | Tworzywo: | Żelazo cynowane |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 599 N (61,1 kgf) | Długość całkowita: | 214 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 150*9 mm | Funkcja: | wewnątrz podwójne pierścienie |
| Styl: | Mechanizm blokujący o stałej długości | Kolor: | Naturalny |
| Wydrukować: | Wytłoczenie | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Metalowe plomby taśmowe do przyczep,Metalowe plomby taśmowe do ciężarówek |
||
Metalowa opaska zabezpieczająca o wysokim stopniu bezpieczeństwa, przeznaczona do zastosowań w logistyce przemysłowej z ochroną przed manipulacją.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 214 × 17,52 × 17,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-MS03 |
| Materiał | Cynowana blacha żelazna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 599 N (61,2 KG) |
| Długość całkowita | 214 mm |
| Obszar znakowania | 150 × 9 mm |
| Cecha | Podwójne pierścienie wewnątrz |
| Styl | Mechanizm blokujący o stałej długości |
| Kolor | Naturalny |
| Druk | Wytłaczanie |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284