|
Productdetails:
|
| Maat: | 214*17,52*17,4 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 599 N (61,1 kgf) | Totale lengte: | 214 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*9 mm | functie: | dubbele ringen binnenin |
| Stijl: | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Metalen banden voor aanhangwagens,Metalen banden voor vrachtwagens |
||
Hoogbeveiligde metalen bandzegel ontworpen voor industriële logistieke toepassingen met manipulatieveilige bescherming.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 214 × 17,52 × 17,4 mm |
| Plaats van herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-MS03 |
| Materiaal | Vertind IJzer |
| Treksterkte | 599 N (61,2 KG) |
| Totale lengte | 214 mm |
| Markeerbaar gebied | 150 × 9 mm |
| Functie | Dubbele ringen binnenin |
| Stijl | Vastlengte Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Natuurlijk |
| Afdrukken | Reliëf |
| MOQ | 1000 Stukken |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284