|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 214*17,52*17,4mm | Malzeme: | Kalay kaplı demir |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 599 N (61,1 kgf) | Toplam Uzunluk: | 214 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 150*9mm | Özellik: | içinde çift halkalar |
| Stil: | Sabit Uzunlukta Kilitleme Mekanizması | Renk: | Dokunmatik Ekran |
| Yazdır: | Kabartma | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Treyler İçin Metal Kayış Mühürleri,Kamyon İçin Metal Kayış Mühürleri |
||
Endüstriyel lojistik uygulamaları için tasarlanmış yüksek güvenlikli metal kayışlı mühürleme ve taklit karşıtı koruma.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 214 × 17,52 × 17,4 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-MS03 |
| Malzeme | Alçalı demir |
| Çekim Gücü | 599 N (61.2 KG) |
| Toplam Uzunluk | 214 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 150 × 9 mm |
| Özellik | İçeride çift halkalar var. |
| Tarzı | Sabit uzunluklu kilitleme mekanizması |
| Renk | Doğal |
| Yazdır | Çizgi |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284