|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 248*57mm | Tworzywo: | ROCZNIE |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >98 N (10,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 250 mm |
| Długość pracy: | 160 mm | Rozmiar Przepuszczalny: | 4,8*1,3 mm |
| Średnia waga: | 4,959 g/szt | Obszar znakowania/etykietowania: | Dł. 44,5*szer. 25,0 mm |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | MOQ: | 10000szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | Opaski kablowe nylonowe PA6,Opaski kablowe nylonowe o wysokiej wytrzymałości |
||
Plastikowe plomby bezpieczeństwa to jednokierunkowe urządzenia zabezpieczające przed manipulacją, zaprojektowane w celu zapewnienia weryfikowalnego dowodu nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej integralności. W przeciwieństwie do plomb kablowych skupiających się na uszczelnianiu środowiskowym, plastikowe plomby bezpieczeństwa priorytetowo traktują audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je nieodzownymi w logistyce, farmacji, energetyce i egzekwowaniu przepisów celnych.
Plastikowe plomby bezpieczeństwa są zazwyczaj wykonane z wkładki PP z cylindrem blokującym z ABS lub SS201. Plomba obsługuje drukowanie laserowe identyfikacji firmy, logo i numeracji seryjnej, takiej jak kod kreskowy lub kod QR. Posiadamy różne wzory plomb plastikowych o całkowitej długości od 180 mm do 700 mm do wyboru.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu do wglądu.
| Przedmiot | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 248*57mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CT4.8X250 |
| Materiał | PA6 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | >98 N (10,0 KG) |
| Rozmiar całkowity | 248 mm |
| Długość robocza | 160 mm |
| Rozmiar prześwitu | 4,8*1,3 mm |
| Średnia waga | 4,959 g / szt. |
| Obszar znakowania / etykietowania | Dł. 40 * Szer. 25,0 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| MOQ | 10000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 3600 szt./karton
Rozmiar kartonu: 56*40*38 cm
GW: 19,30 KG, NW: 18,30 KG
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby z zamkiem błyskawicznym, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma oferuje przede wszystkim różne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang w Chinach, zaczęliśmy działać w 2021 roku. Sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Plomby bezpieczeństwa, Uchwyty do butelek plastikowych, Opaski kablowe nylonowe
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, personalizacji i dostarczaniu plomb bezpieczeństwa, takich jak plomby kontenerowe, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, Karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki mówione: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284