|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 248*57mm | Tworzywo: | PA6 |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >98 N (10,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 250 mm |
| Długość pracy: | 160 mm | Rozmiar Przepuszczalny: | 4,8*1,3mm |
| Średnia waga: | 4,959 g/szt | Obszar znakowania/etykietowania: | Dł. 44,5*szer. 25,0 mm |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | MOQ: | 10000szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | Opaski kablowe nylonowe o długości 250 mm,Nylonowe opaski kablowe zabezpieczające przed manipulacją |
||
Plastikowe plomby bezpieczeństwa to jednokierunkowe urządzenia zabezpieczające przed manipulacją, zaprojektowane w celu zapewnienia weryfikowalnego dowodu nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej integralności. W przeciwieństwie do plomb kablowych, które skupiają się na uszczelnianiu środowiskowym, plastikowe plomby bezpieczeństwa priorytetowo traktują audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je nieodzownymi w logistyce, farmacji, energetyce i egzekwowaniu prawa celnego.
Plastikowe plomby bezpieczeństwa są zazwyczaj wykonane z wkładki PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra. Tag plomby obsługuje drukowanie laserowe identyfikacji firmy, logo i numeracji seryjnej, takiej jak kod kreskowy lub kod QR. Posiadamy różne wzory plomb plastikowych o całkowitej długości od 180 mm do 700 mm do wyboru.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu w celach referencyjnych.
| Przedmiot | Wartość |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRASEAL(TM) |
| Numer modelu | US-CT4.8*250 |
| Typ | Samoblokujący |
| Materiał | Nylon, PA6 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | >98 N (10,0 KG) |
| Rozmiar całkowity | 250 mm |
| Długość robocza | 160 mm |
| Rozmiar prześwitu | 4,8*1,3 mm |
| Średnia waga | 4,959 g / szt. |
| Obszar znakowania / etykietowania | Dł. 44,5 * Szer. 25,0 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| MOQ | 10000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 2500 szt./karton
Rozmiar kartonu: 54*38*23 cm
Waga brutto: 14,20 KG
Waga netto: 12,40 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku, zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma szczególnie dostarcza różnorodne jednorazowe przedmioty uszczelniające bezpieczeństwa, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach transportowych, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultragenuine, to jest to, co realizujemy w naszej obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284