|
Productdetails:
|
| Maat: | 248 x 57 mm | Materiaal: | PA6 |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 250 mm |
| Werklengte: | 160MM | Grootte Laat door: | 4.8*1,3 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 4.959 g / pc | Markerings- / etiketteringsgebied: | L 44,5*W 25,0 mm |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | MOQ: | 10000 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Elke haven van China |
| Markeren: | 250 mm lengte Nylon Zip Ties,Vervalbestendige Nylon Zip Ties |
||
Plastic beveiligingszegels zijn eenzijdige manipulatie-proof apparaten ontworpen om verifieerbaar bewijs te leveren van ongeoorloofde toegang in hoogwaardige toeleveringsketens.In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvrijming, plastic beveiligingszegels geven prioriteit aan auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek, farmaceutische producten, energie en douanehandhaving.
Plastic beveiligingszegels zijn meestal gemaakt van PP-invoegsel met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder.en serienummers zoals een streepjescode of QR-codeWe hebben verschillende plastic afdichting ontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons uw aankoop hoeveelheid, kleur, logo, of tekst te drukken zodat we een lay-out preview voor referentie kunnen maken.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRASEAL (TM) |
| Modelnummer | US-CT4.8*250 |
| Type | Zelfvergrendeling |
| Materiaal | Nylon, PA6 |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Algemene grootte | 250 mm |
| Werktijd | 160 mm |
| Grootte Laat door | 4.8*1,3 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4.959 g / pc |
| Markerings- / etiketteringsgebied | L 44,5*W 25,0 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| MOQ | 10 000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking: 100 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Doosgrootte: 54*38*23 cm
Bruto gewicht: 14,20 kg
Nettogewicht: 12,40 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284