|
Productdetails:
|
| Type: | Zelfsluitend | Materiaal: | Nylon, PA6 |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 120 mm |
| Werklengte: | 70 mm | Grootte Laat door: | 3,0 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 0.87 g/pc | Markerings- / etiketteringsgebied: | 26 x 17 mm |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | MOQ: | 20000 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 120 mm nylon kabelbinders,nylon kabelbinders met verzegelbare beveiliging |
||
Plastic beveiligingszegels zijn eenzijdige manipulatie-proof apparaten ontworpen om verifieerbaar bewijs te leveren van ongeoorloofde toegang in hoogwaardige toeleveringsketens.In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvrijming, plastic beveiligingszegels geven prioriteit aan auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek, farmaceutische producten, energie en douanehandhaving.
Plastic beveiligingszegels zijn meestal gemaakt van PP-invoegsel met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder.en serienummers zoals een streepjescode of QR-codeWe hebben verschillende plastic afdichting ontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons uw aankoop hoeveelheid, kleur, logo, of tekst te drukken zodat we een lay-out preview voor referentie kunnen maken.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CTG120/220 |
| Type | Zelfvergrendeling |
| Materiaal | Nylon, PA6 |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Algemene grootte | 120 mm/220 |
| Werktijd | 75/170 mm |
| Grootte Laat door | 30,0-3,6 mm |
| Gemiddeld gewicht | 00,87/1,68 g/pc |
| Markerings- / etiketteringsgebied | 25*16/30*21 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| MOQ | 20000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021 verkopen we naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%), Oceanië (5.00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingsdichtingen, verzegelingen van containers, fleshandvaten, nylonkabelbanden, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284