|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA6 |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 120 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 70 χλστ | Μέγεθος επιτρέψτε μέσα: | 3,0 χλστ |
| Μέσο Βάρος: | 0.87 g/pc | Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης: | 26*17 mm |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | MOQ: | 20000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλάκες από νάιλον 120 mm,Τραβάτες από νάιλον Ασφαλείς από παραποίηση |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μονόδρομες συσκευές που είναι κατασκευασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας.Αντίθετα με τα καλώδια που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφράγιση.Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγχσιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες σε υπηρεσίες εφοδιασμού, φαρμακευτικών, ενέργειας και τελωνειακής επιβολής.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συνήθως κατασκευασμένες από PP, που εισάγονται με ABS ή SS201 για να μπλοκάρουν το κύλινδρο.και σειριακό αριθμό όπως barcode ή QR codeΈχουμε διάφορα πλαστικά σφραγίσματα με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 1308/2013 |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον, PA6 |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 98 N (10,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 120 mm/220 |
| Διάρκεια εργασίας | 75/170 mm |
| Μέγεθος επιτρέψτε μέσα | 30,0-3,6 mm |
| Μέσο βάρος | 00,87/1,68 g/pc |
| Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης | 25*16/30*21 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Τροποποιημένο | 20000pcs |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%).
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δέσιμο καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284