|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA6 |
|---|---|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 690 mm | Μέσο Βάρος: | 290,84 g / pc |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1,510 N (154,08 KG) | Μήκος εργασίας: | 295 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης: | L 110*W 12 mm (μοναδική πλευρά) | Χρώμα: | Μαύρο, Άσπρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 500 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Δεσμευτικές καλωδίων από νάιλον βαρέως τύπου 690mm,Προσαρμοσμένες δεσμευτικές καλωδίων από νάιλον βαρέως τύπου |
||
Επαγγελματικές χειροπέδες αυτοκλείδωσης που προορίζονται για εφαρμογές επιβολής του νόμου και ασφάλειας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον (PA6) |
| Συνολικό μήκος | 690 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 290,84 g / κομμάτι |
| Δυνατότητα τράβηξης | 1,510 N (154,08 KG) |
| Διάρκεια εργασίας | 295 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης | L 110 × W 12 mm (μοναδική πλευρά) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 500 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Οι εγκληματίες ή οι γκάνγκστερ ελέγχουν τη βία, οι κρατούμενοι αλλάζουν υπό παρακολούθηση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284