|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 248*57mm | Υλικό: | ΠΑ6 |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 160 χιλ | Μέγεθος επιτρέψτε μέσα: | 40,8*1,3 mm |
| Μέσο Βάρος: | 40,959 g / pc | Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης: | L 44,5*W 25,0 mm |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | MOQ: | 10000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | 250 χιλιοστών μήκος νάιλον,Ασφαλείς από παραβίαση δεσμοί από νάιλον |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μονόδρομες συσκευές που είναι κατασκευασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας.Αντίθετα με τα καλώδια που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφράγιση.Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγχσιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες σε υπηρεσίες εφοδιασμού, φαρμακευτικών, ενέργειας και τελωνειακής επιβολής.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συνήθως κατασκευασμένες από PP, που εισάγονται με ABS ή SS201 για να μπλοκάρουν το κύλινδρο.και σειριακό αριθμό όπως barcode ή QR codeΈχουμε διάφορα πλαστικά σφραγίσματα με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | ULTRASEAL (TM) |
| Αριθμός μοντέλου | US-CT4.8*250 |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον, PA6 |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 98 N (10,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 250 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 160 χιλιοστά |
| Μέγεθος επιτρέψτε μέσα | 40,8*1,3 mm |
| Μέσο βάρος | 40,959 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης | L 44,5*W 25,0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Τροποποιημένο | 10000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 2500 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος κουτί: 54*38*23 cm
Ακαθάριστο βάρος: 14,20 κιλά
Καθαρό βάρος: 12,40 κιλά
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284