|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 248*57mm | Malzeme: | PA6 |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 250 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 160 milyon | Boyut Geçişine İzin Ver: | 4,8*1,3 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4.959 gr/adet | İşaretleme / Etiketleme Alanı: | U 44,5*G 25,0 mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Adedi: | 10000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | 250 mm uzunlukta Nylon zip kravatları,Dönüşümden korunur Nylon fermuar kravatları |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir kanıtını sağlamak üzere tasarlanmış tek yönlü kurcalamaya dayanıklı cihazlardır. Çevresel sızdırmazlığa odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirliği, izlenebilirliği ve görsel kurcalama göstergesini önceliklendirir, bu da onları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük denetiminde vazgeçilmez kılar.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle PP insert ile ABS veya SS201 blokaj silindiri için yapılır. Mühür etiketi, barkod veya QR kod gibi şirket kimliği, logo ve seri numarası lazer baskısını destekler. Seçenekleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız bulunmaktadır.
Lütfen referans olarak bir düzen önizlemesi yapabilmemiz için satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bize bildirin.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRASEAL(TM) |
| Model Numarası | US-CT4.8*250 |
| Tip | Kendiliğinden Kilitlenen |
| Malzeme | Naylon, PA6 |
| Çekme Dayanımı | >98 N (10.0 KG) |
| Toplam Boyut | 250 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 160 mm |
| Geçişe İzin Verilen Boyut | 4.8*1.3 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.959 g / adet |
| İşaretleme / Etiketleme Alanı | U 44.5*G 25.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| MOQ | 10000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Paket: 100 adet/torba, 2500 adet/koli
Koli Boyutu: 54*38*23 cm
Brüt Ağırlık: 14.20 KG
Net Ağırlık: 12.40 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanan konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz çıkartmalar, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçekliği ifade eder!
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284