|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tip: | Kendinden Kilitleme | Malzeme: | Naylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 220mm |
| Çalışma uzunluğu: | 160 milyon | Boyut Geçişine İzin Ver: | 3,6 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 1,68 gr/adet | İşaretleme / Etiketleme Alanı: | 30*21mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Adedi: | 15000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Özel renkli kablo bağları,30*21 mm naylon fermuarlı bağlar,Yazılabilir Renkli Kablo Bağları |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sağlamak için tasarlanmış bir şekilde taklit edilemez cihazlardır.Çevresel mühürlemeye odaklanan kablo mühürlemelerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirliği, izlenebilirliği ve görsel taklit belirtileri öncelik verir, bu da onları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük uygulanmasında vazgeçilmez hale getirir.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle silindir engelleme için ABS veya SS201 ile PP ekleminden yapılır.Logo ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmaSeçimleriniz için toplam uzunluğu 180mm'den 700mm'ye kadar olan çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CTG220 |
| Türü | Kendini kilitleyen |
| Malzeme | Nylon, PA6 |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Toplam Boyut | 220 mm |
| Çalışma süresi | 160 mm |
| Boyut Geçmesine İzin Ver | 3.6 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.68 g/pc |
| İşaretleme / Etiketleme Alanı | 30*21 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| MOQ | 10000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde bulunuyoruz. Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), ve Okyanusya (5.00%). Ofisimizde yaklaşık 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşteri ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartıcıları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284