|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tip: | Kendinden Kilitleme | Malzeme: | Naylon, PA6 |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 120mm |
| Çalışma uzunluğu: | 70 mm | Boyut Geçişine İzin Ver: | 3,0 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 0,87 g / adet | İşaretleme / Etiketleme Alanı: | 26*17 mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Adedi: | 20000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 120 mm naylon kravat sargıları,Nylon kravat sargısı Tamper Proof |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek dürüstlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sağlamak için tasarlanmış tek yönlü taklit edilemez cihazlardır.Çevresel mühürlemeye odaklanan kablo mühürlemelerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirlik, izlenebilirlik ve görsel taklit göstergesine öncelik verir ve bunları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük uygulanmasında vazgeçilmez hale getirir.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle silindir engelleme için ABS veya SS201 ile PP eklenmesinden yapılır.ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmaSeçimleriniz için toplam uzunluğu 180mm'den 700mm'ye kadar olan çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bize bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CTG120/220 |
| Türü | Kendini kilitleyen |
| Malzeme | Nylon, PA6 |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Toplam Boyut | 120 mm/220 |
| Çalışma süresi | 75/170 mm |
| Boyut Geçmesine İzin Ver | 3.0-3.6 mm |
| Ortalama Ağırlık | 0.87/1.68 g/pc |
| İşaretleme / Etiketleme Alanı | 25*16/30*21 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| MOQ | 20000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284