|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 248*57mm | Malzeme: | 1656L |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 250 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 160 milyon | Boyut Geçişine İzin Ver: | 4,8*1,3 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4.959 gr/adet | İşaretleme / Etiketleme Alanı: | U 44,5*G 25,0 mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Adedi: | 10000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | PA6 Naylon zip kravatları,Nylon Zip Bağlantıları Yüksek Güçlü |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek dürüstlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sağlamak için tasarlanmış tek yönlü taklit edilemez cihazlardır.Çevresel mühürlemeye odaklanan kablo mühürlemelerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirlik, izlenebilirlik ve görsel taklit göstergesine öncelik verir ve bunları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük uygulanmasında vazgeçilmez hale getirir.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle silindir engelleme için ABS veya SS201 ile PP eklenmesinden yapılır.ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmaSeçimleriniz için toplam uzunluğu 180mm'den 700mm'ye kadar olan çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bize bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 248*57mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CT4.8X250 |
| Malzeme | PA6 |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Toplam Boyut | 248 mm |
| Çalışma süresi | 160 mm |
| Boyut Geçmesine İzin Ver | 4.8*1.3 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.959 g / pc |
| İşaretleme / Etiketleme Alanı | L 40 * W 25.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| MOQ | 10000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Paket: 100 adet/torba, 3600 adet/karton
Karton Boyutu: 56*40*38 cm
GW: 19.30 KG, NW: 18.30 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%), Güney Amerika (2.00%),Doğu Asya (1).00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284