|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 248*57mm | Υλικό: | PA |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 160 χιλ | Μέγεθος επιτρέψτε μέσα: | 40,8*1,3 mm |
| Μέσο Βάρος: | 40,959 g / pc | Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης: | L 44,5*W 25,0 mm |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | MOQ: | 10000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | ΠΑ6 Νάιλον Ζιπ,Νάιλον Ζιπ Σφραγίδες Υψηλή αντοχή |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές ασφαλείας μιας κατεύθυνσης που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας. Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανότητα, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics, στα φαρμακευτικά προϊόντα, στην ενέργεια και στις τελωνειακές αρχές.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας κατασκευάζονται συνήθως από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπου και αρίθμησης σειράς όπως barcode ή QR code. Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 248*57mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Εμπορικό Σήμα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CT4.8X250 |
| Υλικό | PA6 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >98 N (10,0 KG) |
| Συνολικό Μέγεθος | 248 mm |
| Μήκος Εργασίας | 160 mm |
| Μέγεθος Διέλευσης | 4,8*1,3 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 4,959 g / τεμ. |
| Χώρος Σήμανσης / Ετικέτας | Μ 40 * Π 25,0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| MOQ | 10000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Συσκευασία: 100 τεμ./σακούλα, 3600 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 56*40*38 εκ.
GW: 19,30 KG, NW: 18,30 KG
Logistics μεταφορών, express, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες catering, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στην Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Λαβές Πλαστικών Μπουκαλιών, Δεματικά Καλωδίων από Νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Ομιλούμενη Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284