|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA66 |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 220 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 160 χιλ | Μέγεθος επιτρέψτε μέσα: | 3,6 χλστ |
| Μέσο Βάρος: | 10,68 g/pc | Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης: | 30*21 mm |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | MOQ: | 15000pcs |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες χρωματιστές δετές καλωδίων,Νάιλον δετές καλωδίων 30*21mm,Χρωματιστές δετές καλωδίων για γραφή |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μονοδιάστατες συσκευές ασφαλείας που έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας. Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics, στα φαρμακευτικά προϊόντα, στην ενέργεια και στην τελωνειακή επιβολή.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας κατασκευάζονται συνήθως από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπου και σειριακού αριθμού όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR. Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CTG220 |
| Τύπος | Αυτοασφαλιζόμενο |
| Υλικό | Νάιλον, PA6 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >98 N (10.0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 220 mm |
| Μήκος εργασίας | 160 mm |
| Μέγεθος επιτρεπόμενης διέλευσης | 3.6 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 1.68 g /τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης / επισήμανσης | 30*21 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| MOQ | 10000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Είμαστε με έδρα το Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), στη Βόρεια Αμερική (20.00%), στη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), στη Νότια Αμερική (10.00%), στη Μέση Ανατολή (10.00%), στην Εγχώρια Αγορά (10.00%), στην Αφρική (10.00%) και στην Ωκεανία (5.00%). Υπάρχουν περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στα logistics, στα εμπορευματοκιβώτια πλοίων, στα αεροπορικά φορτία, στις τράπεζες, στη μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, στα ενδύματα και στις βιομηχανίες συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284