|
Productdetails:
|
| Type: | Zelfsluitend | Materiaal: | Nylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 220 mm |
| Werklengte: | 160MM | Grootte Laat door: | 3,6 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 10,68 g/pc | Markerings- / etiketteringsgebied: | 30*21 mm |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | MOQ: | 15000pcs |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Aanpasbare gekleurde kabelbinders,Nylon kabelbinders van 30*21 mm,Schrijfbare gekleurde kabelbinders |
||
Plastic beveiligingszegels zijn een manier om manipulatie-duidelijke apparaten ontworpen om verifieerbaar bewijs van ongeoorloofde toegang over hoge integriteit toeleveringsketens te bieden.In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvrijming, plasticsiegel prioriteit geven aan controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek, farmaceutische, energie- en douanehandhaving.
Plastiekbeveiligingszegels zijn meestal gemaakt van PP-invoegsel met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder.logo en serienummering zoals streepjescode of QR-codeWe hebben verschillende plastic afdichting ontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid, kleur, logo of tekst te worden afgedrukt, zodat we kunnen maken van de lay-out preview voor verwijzing.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CTG220 |
| Type | Zelfvergrendeling |
| Materiaal | Nylon, PA6 |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Algemene grootte | 220 mm |
| Werktijd | 160 mm |
| Grootte Laat door | 3.6 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1.68 g/pc |
| Markerings- / etiketteringsgebied | 30*21 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| MOQ | 10 000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. We verkopen naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%), en Oceanië (5.00%).
Veiligheidsdichtingen, verpakkingsdichtingen, fleshandvaten, nylonkabelbindingen, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingsdichtingen zoals container bolt afdichtingen, kabel afdichtingen, plastic afdichtingen, meter afdichtingen, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en de naverkoopservice.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabel bindingen, fles handvaten en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284