|
Productdetails:
|
| Type: | Zelfsluitend | Materiaal: | Nylon, PA6 |
|---|---|---|---|
| Totale lengte: | 690 mm | Gemiddeld gewicht: | 290,84 g / pc |
| Treksterkte: | 1,510 N (154,08 KG) | Werklengte: | 295 mm (eenzijdig) |
| Markeringsgebied: | L 110*W 12 mm (eenzijdig) | Kleur: | Zwart, wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 500 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 690 mm heavy-duty nylon kabelbinders,Op maat gemaakte heavy-duty nylon kabelbinders |
||
Professionele zelfsluitende veiligheidshandboeien ontworpen voor wetshandhaving en beveiligingstoepassingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Plaats van Herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-NHC12X690 |
| Type | Zelfsluitend |
| Materiaal | Nylon (PA6) |
| Totale Lengte | 690 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 29,84 g / stuk |
| Treksterkte | 1.510 N (154,08 KG) |
| Werklengte | 295 mm (enkele zijde) |
| Markeergebied | L 110x B 12 mm (enkele zijde) |
| Kleur | Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| MOQ | 500 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te waarborgen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten geleverd.
Controle van geweld door criminelen of gangsters, transport van gevangenen onder toezicht.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284